انواع کرم پوست / پاکسازی پوست

محصولات پوست بایومارین

از محصولات پوست بایومارین چه می دانید؟

محصولات پوست بایومارین را می توان یکی از انواع محصولات نگهداری از پوست دانست که در آن ها از عصاره گیاهان دریایی استفاده شده است. استفاده از گیاهان دریایی در محصولات پوست بایومارین باعث شده است که این محصولات دارای خواص مفیدی چون محافظت از پوست، ترمیم، تغذیه و شادابی و طراوت هرچه بیشتر پوست برای استفاده کنندگان از آن ها باشند.

هم چنین استفاده از گیاهان دریایی باعث شده است که بسیاری از محصولات این شرکت دارای خاصیت ضدپیری نیز باشند.

محصولات پوست بایومارین در ایران

این شرکت به دلیل استفاده گسترده از گیاهان دریایی در محصولات خود توجه مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرده است و تعداد افرادی که در سراسر جهان از محصولات این شرکت استفاده می کنند درحال افزایش می باشد.

ایران نیز از جمله کشورهایی است که این شرکت توانسته است محصولات خود را با کمک لابراتورهای داخلی به مشتریان خود ارایه دهد. این شرکت سعی دارد با تولید محصولات با کیفیت و فرمولاسیون به روزشده ی آن ها محصولات خود را در اختیار مشتریان ایرانی خود نیز قرار دهد.

بیشتر افرادی که از محصولات پوست بایومارین استفاده می کنند افرادی هستند که به صورت حرفه ای در زمینه زیبایی فعالیت دارند و هدف آن ها ارایه خدمات باکیفیت در زمینه پوست و زیبایی به مشتریان خود با استفاده از محصولات این شرکت می باشد.

تنوع محصولات پوست بایومارین

این شرکت سعی کرده است محصولات مختلف خود را در قالب انواع مختلفی از کرم های ضدآفتاب، انواع لایه بردار، کرم های روشن کننده، بازسازی کننده، مرطوب کننده، آبرسان و… در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

محصولات پوست بایومارین

شکل 1محصولات پوست بایومارین

 

انواع ماسک و کرم روشن کننده از انواع محصولات پوست بایومارین

  • ماسک روشن کننده بایومارین

یکی از انواع ماسک های تولید شده توسط این شرکت که مناسب افرادی است که دارای لک های تیره برروی پوست خود می باشند. با استفاده از این محصول از به وجود آمدن دوباره لکه های تیره برروی پوست خود جلوگیری خواهید کرد درحالی که باعث تقویت و حفظ رطوبت پوست نیز خواهید شد.

برای گرفتن نتیجه بهتر از این محصول می توانید آن را یک یا دوبار درهفته مورد استفاده قرار دهید. هنگام استفاده از آن به این نکته توجه داشته باشید که پوست باید کاملا تمیز و خشک باشد. از آن می توانید برای صورت و گردن خود به مدت 15 تا 20 دقیقه استفاده کنید و سپس آن را با آب ولرم بشویید.

  • کرم روشن کننده بایومارین

کرمی که با استفاده از آن دارای پوست روشن و شفافی خواهید بود که لکه های پوستی کمی را برروی آن مشاهده خواهید کرد.

زمانی که به مدت طولانی در برابر نورخورشید و سولاریوم قرار می گیرید ممکن است متوجه تغییر رنگ و برخی اختلالات پوستی در پوست خود شوید. آثار زخم، انواع جراحی، عوارض برخی داروها و… نیز می توانند علایم مشابهی برروی پوست شما داشته باشند.

برای گرفتن نتیجه بهتر از این محصول می توانید شب ها آن را برروی لکه هایی که در قسمت های مختلف بدن خود مانند صورت، گردن و… مشاهده می کنید قرار دهید.

انواع کرم ضدآفتاب از انواع محصولات پوست بایومارین

یکی از محصولات پوست بایومارین که برای افرادی که دارای پوست خشک می باشند مناسب است. زمانی که از این محصول استفاده می کنید به پوست خود کمک می کنید که دارای رطوبت متعادلی باشد درحالی که کار ترمیم آن را نیز انجام داده اید.

شکل 2محصولات پوست بایومارین

 

زمانی که از آن استفاده می کنید بهتر است آن را هر دو ساعت یکبار تجدید نمایید و آن را قبل از بیرون رفتن و در معرض نورخورشید قرار گرفتن استفاده کنید.

  • کرم ضد آفتاب فاقد چربی +SPF50 بایومارین

از محصولات پوست بایومارین که بدون چربی می باشد و برای افرادی که دارای پوستی چرب می باشند مناسب است. بهتر است این محصول را قبل از قرارگرفتن در معرض نورخورشید استفاده نمایید و آن را به صورت یکسان و در تمام جهات پوست صورت با ماساژی ملایم برروی آن قرار دهید.

هردوساعت یکبار نیز کار تجدید آن را برروی پوست خود انجام دهید.

  • کرم ضد آفتاب +SPF50 پوست چرب بایومارین

این محصول از محصولات پوست بایومارین مناسب افرادی است که دارای پوستی چرب و مختلط می باشند. زمانی که از انواع ضدآفتاب های مناسب برای پوست خود استفاده می کنید درواقع از پوست خود محافظت می کنید و به جوانسازی و روشن شدن آن نیز کمک خواهید کرد.

استفاده از این نوع ضدآفتاب ها برای افرادی که دارای پوستی چرب و مختلط هستند یکی از ضروریات محسوب می شود. سعی کنید از این محصول قبل از بیرون رفتن و در معرض نور خورشید قرار گرفتن استفاده کنید و هر دوساعت یکبار آن را برروی پوست خود تجدید نمایید.

دیگر محصولات پوست بایومارین

  • ژل ضد آکنه بایومارین

از دیگر محصولات پوست بایومارین این نوع ژل می باشد که برای استفاده روزانه مناسب می باشد. که بهتر است آن را روزانه دوبار، یکبار صبح و یکبار شب مورد استفاده قرار دهید.

محصولات پوست بایومارین

شکل 3محصولات پوست بایومارین

 

 

 

با نظر دادن به این مقاله ما را در جهت بهتر دیده شدن کمک کنین.

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید