پاکسازی پوست

آشنایی با مراحل اسکین کر

مراحل اسکین کر

مراقبت از پوست و یا اسکین کر دارای مراحل مختلفی می باشد که هر کدام از این مراحل محصولات منحصر به فرد خود را دارد.

از مراحل اسکین کر می شود به مواردی مانند هیدودرمی، پاکسازی، هیدرولیفت، خاویار درمانی، اسید میوه، جوانسازی، Gold Car و آموزش هایی که جهت مراقبت از پوست در خانه می باشد.

پاکسازی در اسکین کر

یکی از مراحل اسکین کر که بسیار مهم و اساسی می باشد پاکسازی پوست است، پاکسازی پوست باعث زیبایی و هم چنین ایجاد شادابی در پوست می شود.

پاکسازی پوست دانه های سرسیاه و آلودگی های سطحی را از پوست تمیز می کند این کار باعث می شود تا موادی که اکسیژن دارد و دارای موا د معدنی هستند به پوست برسد. در لایه ی درمیست پوست که کلاژن وجود دارد پاکسازی موجب جوانسازی پوست می شود.

skincare

مراحل اسکین کر

میکرونیدلینگ

از دیگر مراحل اسکین کر میکرونیدلینگ می باشد که یک روش غیر تهاجمی برای معالجه ی مشکلات پوستی و ضایعه های پوستی می باشد.

توصیه می شود برای اینکه با این روش به نتیجه ی خوبی برسید باید آن را در چند جلسه انجام دهید که زمان هر جلسه بین چندین دقیقه و یک ساعت طول می کشد.

روش میکرونیدلینگ این گونه است که طبق یک الگوی خاصو با استفاده از ابزارهای میکرو نیدلینگ سوراخ هایی روی پوست ایجاد می شود،

همزمان با ایجاد سوراخ های ظریف در صورت از سرم ونیز روشن کننده، ویتامین سی و هم چنین از اسیدهالورونیک استفاده می شود تا موجب تحریک تولید کلاژن شود.

بعد از انجام میکرونیدلینگ روی پوست زخم های کوچکی هم به وجود می آیند که همین زخم باعث تحریک تولید کلاژن در پوست می شود.

فشیال

فشیال از دیگر مراحل اسکین کر می باشد در واقع به مجموعه کارهایی که برای زیبایی پوست صورت انجام میشود فشیال می گویند،

مدت زمان انجام فشیال اغلب بین 45 تا 90 دقیقه می باشد در این مدت زمان کارهایی مانند زیبایی فوری، ترمیم و احیا انجام می شود.

از مزایای فشیال می توان به مواردی مانند کمک به بهبود گردش خون، ضد چروک و ضد افتادگی، تامین رطوبت پوست، سفت شدن پوست و متعادل کردن چربی پوست اشاره کرد.

skincare

مراحل اسکین کر

مزو تراپی

با استفاده از این روش یعنی مزوتراپی که یکی از مراحل اسکین کر می باشد با استفاده از تزریق در لایه ی زیر پوست سر انواع ویتامین ها، مواد مغذی، مواد معدنی و کوآنزیم ها وارد بدن می شود.

در ابتدای این کار کمبود ویتامین ها جبران می شود و سپس کار تنظیم هورمون ها را انجام می دهد. با توجه به شرایط فرد و تشخیص و بررسی های مختلف مزو تراپی تجویز می شود.

مزو تراپی به عبارتی دیگر کوکتل هایی است که به صورت  ریز تزریق هایی تشکیل شده که با انجام آن کمبود هایی که سبب ریزش مو شده است را بر طرف و جبران می کند.

کیوتن درمانی

به صورت طبیعی کیوتن در بدن انسان تولید می شود و نقش مهم و اساسی در عملکرد تمام سلول های بدن دارد.

کو آنزیم و یا همان کیوتن مانند یک ویتامین در همه جای بدن وجود دارد و می تواند از روند حیاتی در بدن پشتیبانی کند.

البته که قابل ذکر است کوآنزیم ها و یا همان کیوتن به عنوان آنتی اکسیدان می تواند رادیکال های آزاد را در درون و بیرون سلول ها را از بین ببرد و هم چنین برای تولید انرژی سلولی در میتوکندری هم از اهمیت زیادی برخوردار است.

رادیکال های آزاد باعث می شوند فرآیند پیری شدن پوست سرعت زیادی داشته باشد و سریعا اتفاق بیفتد و البته که باعث آسیب رسیدن به سلول ها می شود.

کیوتن علاوه بر اینکه در غشای های سلولی پوست و لیپید های سطح پوست وجود دارد، وظیفه ی مهم آنتی اکسیدان را هم انجام می دهد و هم چنین می تواند از آسیب های پوستی به دلیل اشعه ی فرا بنفش پیشگیری کند.

اسید  میوه

لایه برداری پوست صورت با اسید میوه یکی از پرکاربرد ترین مراقبت های پوستی و از مراحل اسکین کر محسوب می شود.

این روش برای افرادی که پوست چرب دارند و می خواهند جوش های سرسیاه، آکنه و جوش های زیر پوستی را از بین ببرند بسیار سودمند می باشد.

این روش پاکسازی با اسید میوه را هم میتوان در کیلینیک های زیبایی به صورت عمیق انجام داد با خرید محصولات AHA می توان آن را در خانه انجام داد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید