انواع کرم پوست / پاکسازی پوست

معرفی انواع محصولات در اسکین کر

انواع محصولات در اسکین کر

محصولات متنوع و مختلفی در اسکین کر و در مراقبت های پوست وجود دارد که همه ی آن ها باعث می شود ما اصطلاحا پوست خوبی و یا پوست شادابی داشته باشیم.داشتن پوست خوب و شاداب اتفاقی و شانسی نمی باشد، داشتن پوست خوب بستگی به این دارد که ما چه مراقبت هاو رفتارهایی با پوست خود داشته ایم حتی از نظر روحی و روانی هم داشتن یک پوست خوب تاثیر بسزایی روان ما دارد چرا که داشتن یک ضایعه ی پوستی و یا یک لک تاثیر مستقیمی در روحیه ی شخص دارد و میتواند تبدیل به یک دغدغه مخصوصا برای خانم ها باشد. از انواع محصولات در اسکین کر را می توان به مواردی مانند: کرم های ضد آفتاب، انواع ماسک ها، تونرها،  ژل های پاک کننده ها، انواع پاکسازی ها و انواع کرم های مرطوب کننده اشاره کرد. در ادامه ی این همراه باشید

skincare

انواع محصولات در اسکین کر

 

کرم های مرطوب کننده: یکی از انواع محصولات در اسکین کر و یکی از مهم ترین روتین های پوستی در مراقبت از پوست، کرم های مرطوب کننده می باشند. این کرم ها که حاوی آبرسان و مرطوب کننده هستند اولین قدم برای اسکین کر و مراقبت از پوست می باشد. کرم های مرطوب کننده از سه طریق می توانند رطوبت پوست را فراهم کنند:

  • بعضی از کرم های مرطوب کننده مانند کلد کرم ها و وازلین ها به دلیل اینکه چرب هستند اجازه ی از بین رفتن رطوب در پوست را نمی دهند.
  • در نوع دیگر از انواع کرم های مرطوب کننده به دلیل تخصصی و حرفه ای بودن فرمالاسیون، خود کرم سیستم آبرسانی دارد و به طور منظم آب به پوست می رساند.
  • در نوع دیگر این کرم ها که رطوبت به جذب کرده و در خود نگه می دارد.

کرم های روز و شب: یکی دیگر از انواع محصولات در اسکین کر کرم های روز وشب است که هرکدام از آن ها کاربرد خاص خود را دارد. برای مثال کرم های روز که حاوی مقداری ضد آفتاب هستند و اجازه ِ آسیب رسیدن به پوست را نمی دهد  و در کرم های شب که حاوی انواع مواد مغذی و ویتامین ها می باشد، دلیل وجود این مواد مغذی و ویتامین ها این است که در طول شب این مواد روی پوست بماند تا تاثیرش در روی پوست بگذارد.

کرم های ضد آفتاب: یکی از مهم ترین انواع محصولات در اسکین کر و هم چنین از ضروری ترین محصولات در مراقبت های پوست استفاده از کرم های ضد آفتاب می باشد. کرم های ضد آفتاب به دلیل اینکه اشعه ی مضر فرا بنفش خورشید را ضعیف می کند موجب جلوگیری از آسیب پوست در برابر آفتاب می شود. میزان SPF ضد آفتاب نشان می دهد که تا چه مقدار می تواند از پوست در برابر قرمز شدن مقاومت کند.

skincare

انواع محصولات در اسکین کر

 

مرحله ی دوم از مراقبت پوست و اسکین کر و هم چنین از انواع محصولات در اسکین کر تونر ها و پاک کننده ها می باشد. با استفاده از تونر ها می توان آلودگی هایی را که از سطح پوست به سختی جدا می شوند و باقی مانده پاک کننده ها را می تواند از سطح پوست پاک کند، تونر ها علاوه بر پاک کنندگی باعث شادابی و تقویت پوست می شود.

ژل های پاک کننده

ژل های پاک کننده یکی از انواع محصولات در اسکین کر می باشد، از ژل های پاک کننده برای از بین بردن آلودگی، پاک کردن مواد آرایشی می باشد که موادی مانند صابون، سدیم لوریل اتر سولفات در آن وجود دارد هم چنین منافذ پوست را به صورت عمیقی پاکسازی می کند و موجب طراوت و شادابی پوست می شود.

دستگاه آکو فیشیال

کارایی این دستگاه موادی مانند تنظیم و ایجاد تعادل در  رنگدانه های پوستی، لایه برداری فوق العاده، از بین بردن جای جوش و آکنه، دارای ماسک نور درمانی،  حفظ رطوبت، آرامبخش و تسکین دهنده، از بین بردن لک، چین وچروک، پاکسازی،  تقویت پوست وزیبایی پوست اشاره کرد. این دستگاه که شش کاره می باشد که شامل:

  • التراسونیک
  • آیس رولر
  • RF
  • B10
  • اکسیژن
  • ماسک نور درمانی

هر کدام از این دستگاه ها کاربرد جداگانه ای دارد  به عنوان مثال برای پاکسازی، و جوانسازی پوست می توان از دستگاه التراسونیک استفاده کرد.

2.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید