پاکسازی پوست

آموزش اسکین کر چه کمکی به شما می کند؟

آموزش اسکین کر چه کمکی به شما می کند؟

پوست شما سلامت شما را منعکس می کند. برای مراقبت از آن ، باید عادات مراقبت از پوست درستی داشته باشید. در این مقاله ما به شما آموزش اسکین کر را ارائه می دهیم. پس اگر خواهان داشتن پوستی سالم و شاداب هستید، مطالعه ی این مقاله را توضیه می کنیم.

آموزش اسکین کر و توصیه های معمول

روزانه دو بار صورت خود را بشویید – یک بار در صبح و یک بار شب قبل از خواب. بعد از تمیز کردن پوست ، با یک تونر و مرطوب کننده پوست خود را مرطوب کنید. با گذشت زمان ، قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش (UV) از خورشید باعث تغییرات زیادی در پوست شما می شود. حتی سرطان پوست می تواند دلیل این آفتاب سوختگی باشد.

آموزش اسکین کر

skincare

آموزش اسکین کر و توصیه جهت استفاده از ضد آفتاب

زمان خود را برای بیرون رفتن، به خصوص بین ساعت 10 صبح و 2 بعد از ظهر محدود کنید. همیشه یک ضد آفتاب با طیف گسترده ای با اکسید روی مسدود کننده فیزیکی و یک عامل محافظت از خورشید (SPF) 30 یا بیشتر بپوشید. پیراهن آستین بلند ، شلوار و کلاه پشمی بپوشید.

همیشه پوست وبدن خود را چک کنید تیم متخصص آموزش اسکین کر به شما پیشنهاد می کند به تمام قسمت های پوست خود توجه کنید تا متوجه هرگونه تغییر در خال یا لکه هایی شوید که ممکن است نشان دهنده سرطان پوست باشد. نحوه شستن صورت شما می تواند در ظاهر شما تفاوت ایجاد کند. این نکات ارائه شده توسط تیم آموزش اسکین کر را دنبال کنید تا به حفظ سلامت ظاهری صورت خود کمک کنید.

از یک پاک کننده ملایم و بدون ساینده که حاوی الکل نیست استفاده کنید.

صورت خود را با آب ولرم مرطوب کنید و از نوک انگشتان خود برای استفاده از پاک کننده استفاده کنید. استفاده ازلیف یا هر چیز دیگری غیر از نوک انگشتان می تواند پوست شما را تحریک کند. در برابر وسوسه تمیز کردن پوست خود مقاومت کنید زیرا ساییدن باعث تحریک پوست می شود.

با آب ولرم بشویید و با یک حوله نرم خشک کنید.

در صورت خشکی یا خارش پوست ، از مرطوب کننده استفاده کنید. هنگام استفاده از هر نوع کرم دور چشم خود ملایم باشید تا روی این پوست ظریف خیلی سفت نکشید.

آموزش اسکین کر

skincare

اگر می خواهید محصولات مراقبت از پوست ضد پیری را در برنامه خود لحاظ کنید ، متخصصان پوست توصیه می کنند این محصولات را با دقت انتخاب کنید. می توانید با خواندن ، چگونگی انتخاب محصولات مراقبت از پوست ضد پیری ، نحوه انتخاب این محصولات را بیاموزید.

آموزش اسکین کر در دهه 60 و 70

اگر در دهه های 60 و 70 می باشید، تیم متخصص آموزش اسکین کر به شما پینهاد می کند از روغن حمام برای مرطوب کردن پوست  استفاده نکنید زیرا خطر لغزش و افتادن خود را افزایش می دهید، بنابراین بهتر است از روغن حمام خودداری کنید.

هنگام خشک شدن بدن و پوست از مرطوب کننده استفاده کنید. گرمایش و تهویه هوا می تواند رطوبت پوست را از بین ببرد. هوای خشک می تواند پوست شما را خشک کند.

رطوبت محیط بین 45 تا 60 درصد می تواند باعث خشکی و خارش پوست شود. شما به راحتی می توانید رطوبت موجود در هوا را با یک هیدرومتر اندازه گیری کنید ، که می توانید در فروشگاه سخت افزاری تهیه کنید.

آموزش اسکین کر برای مراقبت از پوست چرب

تیم متخصص و مجرب اسکین کر دلایل زیادی برای پوست چرب مطرح می کند از جمله استرس ، رطوبت ، ژنتیک و هورمونهای نوسان دهنده.

تیم آموزش اسکین کر به شما راه های زیر را پیشنهاد می کند تا چربی را کاهش دهید.

 

آموزش اسکین کر

 

 

اگرچه پوست چرب می تواند منافذ را مسدود کرده و منجر به افزایش برآمدگی آکنه شود ، اما پوست جرب هم نیز مزایای بسیاری دارد. چربی به حفظ پوست کمک می کند و افرادی که پوست چرب دارند  پوشت انها تمایل به چروک کمتری دارند. نکته اصلی ایجاد تعادل بین داشتن چربی زیاد و حفظ رطوبت طبیعی پوست است.

صورت خود را هر روز صبح ، عصر و بعد از ورزش بشویید. هنگام شستشو ، در برابر وسوسه تمیز کردن پوست خود ، حتی برای از بین بردن آرایش مقاومت کنید. خاراندن پوست شما را تحریک می کند ، که می تواند باعث بدتر شدن آن شود.

محصولات مراقبت از پوست را انتخاب کنید که دارای برچسب “بدون چربی” باشند. این بدان معنی است که محصولاتی که این برچسب ها را دارند – از جمله پاک کننده ها ، مرطوب کننده ها و آرایش – منافذ شما را مسدود نمی کنند و باعث آکنه نمی شوند.

تیم آموزش اسکین کر توصه می کند از پاک کننده های مبتنی بر چربی یا الکل استفاده نکنید. اینها می توانند پوست شما را تحریک کنند. روزانه از مرطوب کننده استفاده کنید. اگرچه پوست چربی دارید، هنوز هم مرطوب کننده برای مرطوب نگه داشتن پوست از اهمیت زیادی برخوردار هستند. برای صرفه جویی در وقت و محافظت از پوست خود در برابر اشعه های مضر ماوراء بنفش خورشید، تیم متخصص اسکین کر به شما پیشنهاد می کند که به دنبال مرطوب کننده ای باشید که حاوی یک ضد آفتاب با طیف گسترده ای با SPF 30 یا بالاتر باشد.

تیم متخصص اسکین کر اکیدا هشدار می دهد که با آرایش هرگز نخوابید. همیشه قبل از خواب همه آرایش را از روی پوست بشویید.

صورت خود را در طول روز لمس نکنید. اگرچه لمس کردن صورت شما وسوسه کننده است ، اما با این کار می توانید کثیفی ، روغن و باکتری ها را از روی دستان به صورت خود پخش کنید. فقط هنگام تمیز کردن ، مرطوب کننده یا استفاده از کرم ضد آفتاب یا آرایش صورت خود را لمس کنید و ابتدا دستان خود را تمیز کنید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید