پاکسازی پوست

پاکسازی پوست چیست؟

پاکسازی پوست روشی است که معمولا از آن برای درمان انواع مختلف جوش ها و همچنین جای جوش ها که در اثر کنده شدن جوش ها به وجود می‌آیند استفاده کرده و همچنین تاثیرات بسیار مثبتی در جهت کاهش کک و مک و لک های به وجود آمده در دوران بارداری و همچنین تاثیرات مثبتی در زمینه کاهش میزان چین و چروک موجود در پوست ایجاد می نماید.

در حالت کلی مواد بسیار زیادی پیش می‌آید که به فردی که دچار جوش و جای جوش و کک و مک و تا چین و چروک در صورت خود می باشد یک روش درمانی جدید به نام پاکسازی پوست پیشنهاد می گردد

همچنین روش پاکسازی پوست به میکرو کردن نیز شهرت دارد روش پاکسازی پوست امروزه در بسیاری از مراکز آرایشی و بهداشتی و همچنین سالن های زیبایی و حتی مطب های پزشکی و تخصصی مورد استفاده قرار می‌گیرد و نتایج بسیار اعجاب انگیزی را ایجاد می نماید.

البته باید بگویم از لحاظ قانونی تنها یک مرکز تخصصی پوست که در آن یک متخصص پوست و دستگاه پیشرفته میکرودرم وجود دارد می‌تواند به صورت اصولی و صحیح پاکسازی پوست را انجام دهد اما در عین حال بعضی از افراد دیگر نیز به صورت غیر تخصصی این کار را یعنی پاکسازی پوست را انجام میدهند.

skincare

معرفی روش پاکسازی پوست

پاکسازی پوست یا میکرو کردن پوست روشی است که با استفاده از دستگاه میکرودرم ابریشن انجام می گردد. دستگاه میکرودرم دارای یک کانال با طول زیاد و یک پوشش پلاستیکی در قسمت کانال می باشد که این پوشش پلاستیکی بر روی پوست صورت کشیده شده و در نتیجه نسبت به پاکسازی پوست اقدام می گردد.

در حالت کلی در هنگام پاکسازی پوست با استفاده از دستگاه میکرودرم دو عمل اصلی انجام می گردد اول ساکشن کردن یا همان کشش پوست میباشد که از طریق بار منفی ایجاد شده توسط دستگاه به پوست منتقل شده و کشش پوست ایجاد می گردد

و مرحله دوم پودر هیدروکسید آلومینیوم بر سطح پوست به وسیله دستگاه کشیده می شود که در نتیجه می توان تاثیرات بسیار مثبتی در جهت از بین بردن چین و چروک و همچنین جای جوش در صورت افراد ایجاد نماید.

در صورتی که روش پاکسازی پوست به صورت صحیح انجام می شود تا حدود زیادی به میزان ترشح چربی پوست را تنظیم کرده و در جای جوش ها تغییرات هورمونی لکه های زایمان و کک و مک برطرف می گردد.

همچنین در فرایند پاکسازی پوست و با توجه به تحریکی که در سلولهای فیبروبلاست ایجاد می گردد و کلاژن سازی که انجام می گردد چین و چروک پوست را تا حدودی زیادی کاهش پیدا می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید