پاکسازی پوست

معرفی بهترین تجهیزات مدرن اسکین کر به ویژه نور درمانی

معرفی بهترین تجهیزات مدرن اسکین کر به ویژه نور درمانی

به مجموعه روش ها و تکنیک هایی که برای همه افراد بدون اینکه جنسیت و یا سن آن ها در نظر گرفته شود مراقبت های زیبایی پوست می گویند. برای انجام عمل اسکین کر باید از تجهیزات مدرن اسکین کر استفاده کرد.

اسکین کر شامل مواردی مانند موارد زیر می باشد:

پاکسازی پوست یکی از روش های مراقبت از پوست و زیبایی پوست می باشد که موجب شادابی و زیبایی دو چندان پوست می شود. یکی از تجهیزات مدرن اسکین کر، لایت  درمانی و یا نور درمانی می باشد. این نوع تجهیزات با استفاده از تکنولوژی LED   نور را با هفت طول موج گوناگون روی پوست می تاباند. این کار موجب تحریک سلول های پوست می شود که در نهایت سبب ایجاد شادابی در پوست می شود، نکته ای که قابل ذکر می باشد این است که نور درمانی فقط برای درمان اختلالات پوستی استفاده نمی شود بلکه برای درمان اختلالات روانی، اختلالات خواب هم مورد استفاده قرار میگیرد و این از ویژگی های بارز تجهیزات مدرن اسکین کر می باشد.

skincare

تجهیزات مدرن نورر درمانی

تجهیزات مدرن اسکین کر در سه گروه دسته بندی می شوند:

  • PUVA
  • BBUY
  • NBUVB

در دستگاه PUVAاست که از ترکیب متوکسالن به صورت موضعی و خوراکی است. دستگاه  BBUV با طیف گسترده می باشد و دستگاه NBUVB با میزان طیف نه چندان گسترده اش از جدیدترین نوع نور درمانی به شمار می آید که از نور UVB  با طول موج 310 نانو متری می باشد.

تجهیزات مدرن اسکین کر با پیشرفت تکنولوژی و فناوری دستگاه های هوشمند و جدیدی تولید شده اند که میتوان آن ها را جایگزین متخصصان پوست کرد، از این دستگاه ها می توان برای از بین بردن معالجه ی لکه های پوستی، از بین بردن چروک ها و برای پاکسازی پوست استفاده کرد. قابل ذکر است که باید از دستگاه هایی استفاده شوند که قابل اعتماد باشند، بسیاری از این تجهیزات مدرن اسکین کر در گروه تجهیزات مدرن نور درمانی قرار میگیرند که به آن می پردازیم.

  • ماسک هوشمند Fore ovfo: از معروفترین تجهیزات مدرن اسکین کر به ویژه نور درمانی در سال 2019 این ماسک می باشد. این ماسک نور درمانی با توجه به نوع و خصوصیات پوست شما دارای تنظیمات گرم و تنظیمات سرد و خنک می باشد. گرمای این ماسک هوشمند کمک می کند تا محصول با نفوذ بیشتری به پوست شما نفوذ پیدا کند. هم چنین با قرار دادن در حالت خنک و سرد آن باعث می شود تا چروک های پوست شما کاهش پیدا کند و باعث افزایش شادابی پوست شما شود. از دیگر مزایای این ماسک هوشمند می توان به مواردی مانند کم شدن منافذ پوست، سفت شدن و جمع شدن پوست در مدت زمان موقت اشاره کرد.

تجهیزات مدرن نور درمانی

  • Fore luna fofo: یکی دیگر از بهترین تجهیزات مدرن اسکین کر دستگاه هوشمند Fore luna fofo می باشد . این دستگاه هوشمند مناسب همه نوع پوست ها می باشد و کسانی که میخواهند در پایان و شروع یک روز صورت خود را شستشو دهند. این دستگاه هوشمند یک برس پاک کننده که از جنس سیلیکون ارتعاشی است هم صورت را ورزش می دهد و هم اینکه شستشو را انجام میدهد.
  • Spectra lite face warepro: این دستگاه یک یک ماسک نور درمانی است که بی نظیر می باشد. در این ماسک از نورهای قرمز، آبی و زرد استفاده می شود این نوع نور درمانی جهت تولید کلاژن و کم شدن چروک ها می باشد. با استفاده از این دستگاه هوشمند می توانید چهره ای بدون مشکل داشته باشید. این دستگاه به علت داشتن نور قرمز خواص ضد پیری دارد و هم چنین به علت داشتن نور آبی باکتری هایی را که باعث ایجاد آکنه می شود را از بین می برد البته قابل ذکر است که هر دو نور میتواند آکنه را ازبین ببرد اما نور آبی این کار را بهتر انجام میدهد. بعضی از ماسک ها طول موج با رنگ سبز می باشند که مزایای استفاده از آن متعادل کردن رنگدانه های پوستی، کاهش چین وچروک، جلوگیری از روند پیری پوست و هم چنین برای بهبود زخم هم موثر می باشد.

skincare

ال ای دی تراپی و یا همان نور درمانی که یک روش درمان پوستی می باشد  از ویژگی های نور درمانی میتوان به مواردی چون: به دلیل نداشتن اشعه ی ماورا بنفش استفاده از آن بی خطر می باشد و هیچ گونه آسیبی در پی ندارد، کمترین عوارض جانبی اشاره کرد ، هم چنین بر خلاف روش های دیگر مانند لایه بردارهای شیمیایی و لیزر درمانی پوست فرد دچار سوختگی نمی شود.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید